OXVA VPRIME-0.6 OHM
oxva vprime 06 ohm
oxva vprime 06 ohm
OXVA VPRIME-0.6 OHM
Description
Vprime Pod Kit by OXVA is unique, compact and easy-to-use. This impressive device is the first ever auto-draw DTL pod kit, which features the latest Unitech 2.0 coil technology preinstalled in each Vprime Cartridge. This kit includes 1 x 0.2Ω preinstalled cartridge & 1 spare 0.6Ω cartridge.